Літак пролетів 1500 км за 2,5 год. З якою швидкістю летів літак? Відповідь записати у км/год та

м/с. допоможіть даю 25 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Москалёв Андрей.

Ответ:

v = 600 км/год = 250 м/c

Объяснение:

Швидкicть = вiдстань / час

1500/2.5 = 600 (км/год) - швидкiсть лiтака

Щоби перевести швидкicть за км/год до м/c, треба км/год помножити на 5 та подiлити на 18, отже 600 км/год = 600*5/18 = 250 (м/c)