Дерев*яний брусок масою 500 грам рівномірно тягнуть горизонтальною поверхнею за допомогою пружини

жорсткістю 60 Н/м Визначте видовження пружини, якщо коефіцієнт тертя ковзання 0.25 даю багато балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Чистякова Настя.

Ответ: 2,1 см

Объяснение:


Отвечает Курской Вова.

Ответ:

2см.

Объяснение:

m=0,5кг

k=60Н/м

u=0,25

g=10м/с²

x-?

Fпр=Fтер

kx=uN uN=umg

60x=0,25×0,5×10

60x=1,25

x=1,25/60≈0,02м=2см.