яка площа однієї підошви взуття людини, масою 0,8ц, якщо вона стоячи на двох ногах створює на землю

тиск 20 кпа?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фахрутдинова Амина.

Ответ: 0,02м²

Объяснение:

Дано:

m=0,8ц=80кг

Р=20кПа=20000Па

-----------------

S1-?

Р=F/S=mg/S

S=mg/P=80*10/20000=0,04м²

S1=S/2=0,04/2=0,02м²