Яка площа однієї підошви взуття людини, масою 0,8ц, якщо вона стоячи на двох ногах створює на

землю тиск 20кПа? СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шестаков Павлик.

Відповідь:

Дано:

m=0,8ц=80кг

Р=20кПа=20000Па

-----------------

S1-?

Р=F/S=mg/S

S=mg/P=80*10/20000=0,04м²

S1=S/2=0,04/2=0,02м²