11. На тіло об'ємом 40 дмі діє впштовхувальна сила 0,32 кН. Обчисліть густину рідині, в яку

занурене тіло.​

Ответы на вопрос

Отвечает Позднякова Ольга.

Відповідь: 800 кг/м³

Пояснення:

V= 40 дм³= 0,04 м³           F=ρgV

F=0,32 кН=320 Н              ρ=F/gV=320/(0,04·10)=800 кг/м³

g=10 Н/кг

--------------------

ρ - ?