На менший поршень гідравлічної машини, площа якого 50 см2, поклали вантаж масою 3 кг. Яку силу

тиску при цьому буде створювати більший поршень, площа якого 200 см2? Відповідь подати в цифрах та одиницях вимірювання

Ответы на вопрос

Отвечает Падерин Данил.

Ответ: 120Н

Объяснение:

Дано:

S1=50см²

m1=3кг

S2=200см²

-----------------

F2-?

F1/S1=F2/S2

F2=F1*S2/S1=m1*g*S2/S1=3*10*200/50=120Н