На менший поршень гідравлічної машини, площа якого 80 см², поклали вантаж масою 5 кг. яку силу

тиску при цьому буде створювати більший поршень, площа якого 300 см²? Срочно!!!!!!!! Даю 100б​

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Алина.

Ответ: 18,75кг

Объяснение:

Дано:

S1=80см²=0,008м²

m1=5кг

S2=300см²=0,03м²

g=10Н/кг

-----------------

m2-?

Согласно закона Паскаля:

F1/S1=F2/S1

F=mg

Значит:

m1*g/S1=m2*g/S2

Отсюда:

m2*g=F2=m1*g*S2/S1=5*10*0,03/0,008=187,5Н

m2=F2/g=187,5/10=18,75кг