На менший поршень гідравлічної машини площа якого 500 см² квадратних поклали вантаж масою 3 кг. Яку

силу тиску буде створювати більший поршень площа якого 200 см³

Ответы на вопрос

Отвечает Бичева Дарья.

Ответ:

Объяснение:

P = F/S = mg/S

= 3*10/S = 30/0,02 = 30*50 = 1500 Па

1 м2 = 10 000 см2

1 см2 = 0,0001 м2

200 см2 = 0,02 м2