На менший поршень гідравлічної машини, площа якого 25 см2, діє сила 8000 мН. Яку силу тиску буде

створювати більший поршень, площа якого 1,5 м2? Даю 15 балов срочно только не обман

Ответы на вопрос

Отвечает Самыкина Катя.

Ответ:

F2 =   48 Н

Объяснение:

S1 = 25 см.кв.  = 0,25 м.кв

F1 = 8000 мН   = 8 Н

S2= 1,5 м.кв.

F2 - Невідомо

Рішення:

\frac{F1}{S1} = \frac{F2}{S2}

F2 = \frac{F1*S2}{S1}  

Підставляємо.. хоча СТОП !!! потрібно величини звести до єдиних величин ci

1 см.кв = 0,01 м.кв

25 см.кв = 0,01*25=   0,25 м.кв

1 мН = 0,001 Н

8000 мН =  0,001* 8000 = 8 Н

А тепер підставляємо:

F2 = \frac{F1*S2}{S1}  

F2 = \frac{8*1,5}{0,25}   =   48 Н

Перевіряємо:

\frac{F1}{S1} = \frac{F2}{S2}

8 /0,25  = 48/1,5

32=32, все вірно