За який час автомобіль рухаючись із стану спокою з прискоренням 0,6 м/с2 проїде 30 м? Яка його

швидкість (в км/год) у кінці ділянки​

Ответы на вопрос

Отвечает Хорошева Алёна.

l=at^2/2; t=√2l/a=√2*30м/0,6м/с^2=10 c

Відповідь: 10 секунд