підйомний кран піднімає вантаж масою 1 т. Яка сила натягу троса на початку підіймання, якщо вантаж

рухається з прискоренням з 25 м/с2

Ответы на вопрос

Отвечает Раимбаева Луиза.

Ответ: 35 кН

Объяснение:


Отвечает Моякунов Валера.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 1 т = 1 000 кг

a = 25 м/с²

_______________

P - ?

P = m·(g + a)

P = 1000·(10+25) = 35 000 Н