ОЧЕНЬ СРОЧНО Тіло, масою 10 кг, рухається з місця під дією сили тяги 150 Н. Чому дорівнює

прискорення?​

Ответы на вопрос

Отвечает Цыренова Арюна.

Ответ:

15 м/с2

Объяснение:

F=ma

a = F/m = 150/10 = 15 м/с2