1. Тіло масою 5 кг рухається з прискоренням 0,5 м/с?. Чому дорівнює сила, яка надає цьому тілу це

приско-рення?2. Під дією деякої сили тіло масою 4 кг набуло при-скорення 2 м/с?. Якого прискорення набуває тіло масою10 кг під дією такої ж самої сили?3. Чому дорівнює вага пасажира масою 80 кг, якийзнаходиться у нерухомому ліфті?​ Помогите срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Козырева Виктория.

F=ma

1. F=5*0.5= 2.5 H

2. F=4*2=8 H, a=8/10=0.8 м/с²

3. Р=80*10= 800Н