2. Під дією деякої сили тіло масою 4 кг набуло при- скорення 2 м/с?. Якого прискорення набуває

тіло масою10 кг під дією такої ж самої сили?​

Ответы на вопрос

Отвечает Murat Moldir.

Объяснение:

F=ma

F=4*2=8H, a=8/10=0.8 м/с²