На глибині 5м у кораблі утворилися пробоїна площею 60 см². З якою силою потрібно притиснути пластир

аби витримати силу тиску води?

Ответы на вопрос

Отвечает Вахромова Ксения.

Ответ:

Объяснение:

P = pgh = 1000*10*5 = 5 000 Па

P = F/S

F = PS = 5 000 *0,006 = 30 Н

60 см2 = 60/10 000 = 0,006 м2