У разі небезпеки бобер занурюеться під воду на глибину 1,5 м. Визначте: А) тиск, який діе на бобра

масою 20 кг на цій глибині: Б) тиск, який чинить бобер, стоячи на двох задніх лапкам площею 170 см² кожна; B) як і у скільки разів зміниться тиск, що чинить бобер, якщо в стане ще і на передні лапки?Дам 50 балів!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Хромочкин Кирил.

Ответ: 15кПа; 5882Па; 2941Па; 2

Объяснение:

Дано:

ρ=1000кг/м³

g=10Н/кг

h=1,5м

m=20кг

S1=170см²=0,017м²

n1=2

n2=4

----------

Р1-?; Р2-?; Р3-?

Р2/Р3-?

Р1=ρgh=1000*10*1,5=15000Па=15кПа

Р2=F/S2=mg/(S1*2)=20*10/(0,017*2)=5882Па

Р3=F/S3=mg/(S1*4)=20*10/(0,017*4)=2941Па

Р2/Р3=5882/2941=2