У разі небезпеки бобер занурюеться під воду на глибину 1,5 м. Визначте: А) тиск, який діе на бобра

масою 20 кг на цій глибині​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Раиса.

Дано:

h = 1,5 м

m = 20 кг

g = 10 H/кг

ρ = 1000 кг/м³

p - ?

Решение:

1) p = g * ρ * h = 10Н/кг * 1000 кг/м³ * 1,5 м = 15 КПа

Ответ: 15 КПа