Не знаєш не пиши, без скаму 5. Качка Гоголь, яка гніздиться на Шацьких озерах, пірнає вертикально

вниз на глибину 4 м. Визначте: А) тиск, який діє на качку масою 1,2 кг на цій глибині; Б) тиск, який чинить качка, стоячи на поверхнi землі, якщо площа й лапки 56 см²; В) як і у скільки разів зміниться тиск, що чинить качка, якщо вона стане на одну лапку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кирович Валера.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

h = 4 м

m = 1,2 кг

S₁ = 56 см² = 56·10⁻⁴ м²

______________

p - ?

1)

p₁ = ρ·g·h = 1000·10·4 = 40 000 Па

2)

p₂ = F / S = m·g / (2·S₁) = 1,2·10 / (2·56·10⁻⁴) ≈ 1070 Па

3)

Увеличится вдвое