Розряд блискавки триває 0,0016с. За цей час через поперечний переріз дуги проходить 8*10 19

електронів. Визначте силу струму в розряді блискавки.

Ответы на вопрос

Отвечает Барабанова Маша.

Дано:

t=0,0016 с

N=8*10^19

e=-1,6*10^-19 Кл

I-?

Розв'язання:

q=N*e=8*10^19*-1,6*10^-19=-12,8 Кл

I=[q]/t=12,8/0,0016=8000 А

Відповідь:I=8000 А.