Під час блискавки через поперечний переріз її каналі проходить 5 1023 електронів. Сила струму в

каналі блискавки дорівнює 800 кА. Визначити час, упродовж якого триває розряд. *

Ответы на вопрос

Отвечает Лиманчук Андрій.

I=q/t=eN/t

t=eN/I

t=1,6*10^-19*5*10^23/800 000=0,1 (c)