У деякій точці поля на заряд 2 нКл діє сила 4 мкН. Яка напруженість поля в точці?


Ответы на вопрос

Отвечает Маляева Дарья.

Е = F/q = (4*10^-6 Н) / (2*10^-9 Кл) = 2000 В/м

Відповідь: модуль вектора напруженості E = 2000 В/м