На заряд 1 нКл у деякій точці електричного поля діє сила 2 мкН. Яка напруженість поля в цій точці?


Ответы на вопрос

Отвечает Постоєв Діма.

Ответ:

Е=F/q = 2x10(-6)/1x10(-9)=2x10(3)=2000 В/м

Объяснение: напруженність поля 2000 В/м