Розв'яжіть задачу з дано, розв'язання.. На столі лежить пластмасова пластина завтовшки 1,5 см.

Вона створює на стіл тиск 240 Па. Яка густина пластмаси?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сухарников Лёша.

Ответ:

ρ = 1631 кг/м³

Объяснение:

Дано:
s= 1,5см
f= 240Па

Знайти:
ρ-?

Розв'язування:
Р = F/S,
з цього виводемо формулу- F = m*g

Знаходемо массу- m = ρ*V = ρ*S*h

Підставимо всі формули у формулу для визначення тиску, отримуємо:
ρ =
Р/(h*g) = 240/(0,015*9,81) = 1631 кг/м³

Отвечает Злотникова Лиза.

Ответ:

Объяснение:..........