Кордова модель літака зробила 5 кругів по 30 м за 16 с 3 круги за за 10с, а кілька останніх-- за 4с

який шлях подолала модель, роблячи останні круги, якщо середня швидкість руху 10 м/с ? Будь ласка!!! 15 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Дима.

Ответ:

Объяснение:

агальний час руху моделі складається з трьох інтервалів:

1) Рух по першим 5 кругам за 16 с.

2) Рух по наступним 3 кругах за 10 с.

3) Рух по кількох останніх кругах за 4 с.

Загальний шлях моделі можна знайти, додавши шляхи, пройдені на кожній фазі руху:

1) Шлях, пройдений по першим 5 кругах: 5 кругів * 30 м = 150 м.

2) Шлях, пройдений по наступним 3 кругам: 3 круги * 30 м = 90 м.

3) Шлях, пройдений по кількох останніх кругах: x м.

Загальний час руху можна знайти, додавши часи на кожній фазі руху:

1) Час руху по першим 5 кругам: 16 с.

2) Час руху по наступним 3 кругам: 10 с.

3) Час руху по кількох останніх кругах: 4 с.

Загальний шлях моделі можна позначити як S, і використати формулу:

Середня швидкість = шлях / час.

Для першої фази руху, в якій середня швидкість 10 м/с:

10 м/с = 150 м / 16 с,

150 м = 10 м/с * 16 с,

150 м = 160 м.

Отже, шлях, пройдений по першим 5 кругам, рівний 150 м.

Для другої фази руху:

10 м/с = 90 м / 10 с,

90 м = 10 м/с * 10 с,

90 м = 100 м.

Отже, шлях, пройдений по наступним 3 кругам, рівний 90 м.

Для третьої фази руху:

10 м/с = x м / 4 с,

x м = 10 м/с * 4 с,

x м = 40 м.

Отже, шлях, пройдений по кількох останніх кругах, складає 40 м.

Загальний шлях моделі: 150 м + 90 м + 40 м = 280 м.