кордова модель літака зробила 5 кругів по 30м за 16с , 3 круги за 10с ,а кілька останніх за 4с.

Який шлях подолала модель , роблячи останні круги, якщо середня швидкість руху 10м/с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Виолетта.

Ответ:

Спочатку, вам потрібно знайти загальну відстань, яку модель пройшла на 5 кругах по 30 метрів кожен:

Загальна відстань для 5 кругів = 5 кругів × 30 метрів/круг = 150 метрів.

Тепер розглянемо 3 круги, які модель зробила за 10 секунд. Щоб знайти середню швидкість цієї частини маршруту, використаємо формулу: середня швидкість = відстань / час.

Середня швидкість для 3 кругів = 150 метрів (відстань) / 10 секунд (час) = 15 метрів/с.

Наразі ми знаємо, що середня швидкість для 3 кругів становить 15 м/с, і середня швидкість на 5 кругахстановить 10 м/с.

Тепер ми можемо використати формулу середньої швидкості для знаходження загальної відстані, яку модель пройшла за час виконання кількох останніх кругів:

Середня швидкість = загальна відстань / час.

10 м/с = загальна відстань (останні круги) / 4 с.

Загальна відстань (останні круги) = 10 м/с × 4 с = 40 метрів.

Отже, модель подолала 40 метрів, роблячи останні круги

Отвечает Тимченко Андрей.
Відповідь: 40 метрів

Пояснення:

Зауваж, що модель літака робила останні круги за 4 секунди. Знаючи середню швидкість руху (10 м/с), ми можемо використати формулу швидкості, щоб визначити шлях, подоланий моделлю за цей час.

Шлях = Швидкість * Час

Шлях = 10 м/с * 4 с = 40 м

Таким чином, модель літака подолала шлях у 40 метрів, роблячи останні круги.