Під дією двох взаємно перпендикулярних сил, модулі яких дорівнюють 5 і 9 Н, тіло рухається з

прискоренням 4 м/с^2. Якою є маса тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Влад.

Ответ: 2,57кг

Объяснение:

Дано:

F1=5Н

F2=9Н

а=4м/с²

------------

m-?

Согласно второго закона Ньютона:

R=ma

Отсюда:

m=R/a=√(F1²+F2²)/a=√(5²+9²)/4=2,57кг