70 БАЛЛОВ! СРОЧНО! Визначити ККД атомної електростанції, якщо за хвилину в її реакторах спалюють

3,6 г Урану -235. Загальна вихідна потужність генераторів електростанції становить 1600 МВт. Вважати, що при поділі одного ядра Урану виділяється енергія 32∙10-12Дж. Число Авогадро NA = 6∙1023 1/моль. Відповідь дати у відсотках з точністю до цілих. У відповіді ввести лише число без жодних позначень.

Ответы на вопрос

Отвечает Шматков Александр.

Ответ:

Объяснение:

A=P*t=1600*10^6*60=96*10^9 Дж   Q=E1*N=E1*m*Na/M=32*10^-12*3,6*10^-3*6*10^23/235*10^-3=284*10^9 Дж  кпд=A/Q=96*10^9/294*10^9=0,33=33%