Визначте ККД атомної електростанції, якщо щосекунди в її реакторах спалюється 18 мг Урану-235,

вихідна електрична потужність генераторів електростанції дорівнює 480 МВт. Вважайте, що внаслідок поділу кожного ядра Уранувиділяється енергія 3,2·10 в -11 (то есть над 10 стоит -11 степень) степени Дж, а маса атома Урану-235 дорінює 3,9·10 в -25 (то есть над 10 стоит -25 степень) кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кусакина Света.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t = 1 c

m = 18 мг = 18·10⁻⁶ кг

P = 480 МВт = 480·10⁶ Вт

Q₀ = 3,2·10⁻¹¹ Дж

m₀ = 3,9·10⁻²⁵ кг

__________________

η - ?

1)

Число атомов урана

n = m / m₀ = 18·10⁻⁶ / (3,9·10⁻²⁵) ≈ 4,6·10¹⁹

2)

Энергия, выделившаяся при распаде:

Q = Q₀·n = 3,2·10⁻¹¹·4,6·10¹⁹ ≈ 1,47·10⁹ Дж

3)

КПД = P·t / Q = 480·10⁶·1 /  1,47·10⁹ ≈ 0,33    или    30%