Яку густину має рідина вагою 14H і об'ємом 2 дм ^3​


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Дано:

P=14 H

V=2 дм^3=0,002м^3

ρ-?

Формула густини:ρ=m/V

За формулою ваги P=mg,

знаходимо масу: m=P/g(g≈9,8м/с^2)

m=14/9,8≈1,43 (кг)

Тепер знаходимо густину:ρ=m/V≈1,43/0,002=715(кг/м^3)

Відповідь:ρ=715 кг/м^3.