Щоб розтянути недефовану пружину на 5 см треба прикласти силу 15Н якою є жорсткість пружини


Ответы на вопрос

Отвечает Доронин Максим.

Відповідь:

k = 300 Н/м

Пояснення:

Fпруж = k*x

k - жорсткість

x - видовження

k = Fпруж/x

k = 15/0,05 = 300 Н/м

5 см = 0,05м