Скільки молекул кисню маса якого 1 кг в балоні об'ємом 1 л при температурі 27°С


Ответы на вопрос

Отвечает Полякова Катя.

Ответ:

Решение. 1. N=((m1/M1)+(m2/M2))*Na; m1=0,22*m; m2=0,78*m; m=1; M1=32*10^-3; M2=2*10^-3; Na=6,02*10^23.

2. m1/M1=m2/M2; m2=(m1/M1)*M2; m1=2; M1=27*10^-3; M2=56*10^-3.