На скільки змінилася протягом 8 с сила струму в обмотці електромагніту з індуктивністю 3,5 мГн,

якщо під час цього виникла ЕРС самоіндукції 0,7 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Новожилова Даша.

Ответ:

Объяснение:

Електрорушійна сила самоіндукції (ЕРС) виникає в котушці під час зміни сили струму. ЕРС можна обчислити за формулою ЕРС = -L * dI/dt, де L - індуктивність котушки, dI - зміна сили струму, dt - час зміни сили струму.

Використовуючи цю формулу, ми можемо обчислити зміну сили струму: dI = -ЕРС * dt / L = -0.7 В * 8 с / 3.5 мГн = -1.6 А.

Таким чином, протягом 8 секунд сила струму в обмотці електромагніту з індуктивністю 3.5 мГн зменшилася на 1.6 А.