Протон рухається в однорідному магнітному полі у вакуумі по колу зі швидкістю 192 км/с визначити

радіус кола по якому рухається протон, якщо індукція магнітного поля становить 0.2Тл

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Анастасия.

Ответ: 2*10^5 м/с

Объяснение:

qVB=mV^2/R ----->V=qBR/m=1,6*10^-19 Кл*0,2 Тл*10^-2 м/1,67*10^-27 кг =2*10^5 м/c