Як зміниться період власних коливань контуру, якщо його індуктивність збільшити у 20 разів, а

ємність зменшити у 5 разів​

Ответы на вопрос

Отвечает Невзорова Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

L2 = 20*L1

C2 = C1/5

T2/T1 = ?

T1 = 2*п*√(L1*C1)

T2 = 2*п*√(L2*C2)

T2/T1 = (2*п*√(L2*C2)) / (2*п*√(L1*C1)) = √(20*L1*C1/5) / √(L1*C1) =

= √(20/5) = 2 раза увеличится период.