Знайдіть об'єм свинцевої кулі масою 9 г


Ответы на вопрос

Отвечает Котова Валерия.

Ответ:

0,0000008 м^3

Объяснение:

Дано:                                    |  V=m/p

p(свинця) = 11 300 кг/м^3  |   [V] = \frac{kg}{\frac{kg}{m^{3}} \f} = \frac{kg*m^{3}}{kg} = m^{3}

m=9г=0.009кг                     |   V=0,009 кг / 11 300 кг/м^3 ~ 0,0000008 м^3

---------------------------------------|

Знайти:V(м³) |