27. Як називають: 1) одну соту частину гривні; 2) одну тисячну частину кілограма; 3) одну

шістдесяту частин хвилини?

Ответы на вопрос

Отвечает Костючков Кирилл.

Ответ:

1) 1 копейка

2) 1 грамм

3) 1 секунда

Отвечает Астров Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/ 100 гривны  = 100 копеек : 100 = 1 копейка

1/1000 килограмма = 1000 гр. : 1000 = 1 грамм

1/60  минуты = 60 сек : 60 = 1 секунда