Під час грози грім лунав 4раза. уперше- третину хвилини, удруге - чверть хвилини, утретє- п'яту

частину хвилини, а востаннє - двадцяту частину хвилини. Скільки секунд лунав грім кожного разу під час грози?​

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1хв= 60 с

60 * 1/3= 20 с перший раз

60 * 1/4= 15 с другий раз

60 * 1/5= 12 с третій раз

60 * 1/20= 3с востаннє