Прошу помочь, нужно расписать. Дам 50 баллов На космічному кораблі-супутнику міститься годинник,

синхронізований до польоту з земним. Швидкість v0 супутника становить 7,9 км/с. На скільки відстане годинник на супутнику за час τ0 = 0,5 року в порівнянні з годинником земного спостерігача?

Ответы на вопрос

Отвечает Кандалова Кристина.

Ответ:

Tк = Tз * sqrt(1 - (v/c)^2)

Tк - час в космічному кораблі

Tз - час на Землі

c - швидкість світла

sqrt - квадратний корінь

v = 0.8с

Tз = Tк / sqrt(1 - 0.8^2) = 21 / 0.6 = 35 років