вода при температурi 20°с в капiлярнiй трубцi пiднiмаеться на висоту 20мм. Який радiус мае

капiлярна трубка? Вважайте замочування повним​

Ответы на вопрос

Отвечает Арискина Лера.

Ответ:

20+20=40=40-20=20+6430+9=768f