Визначити поверхневий натяг Рiдини , якщо в капілярній трубцi з діаметром 0,5 мм рідина

піднімається на висоту 2,5 см . Щiльнiсть рідини 13600 кг / м³

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипова Катя.

Ответ:

σ = 0.425 (н/м)

Объяснение:

h =  \frac{2o}{rqg}

o - коф. поферхневого натягу

q - густина

g≈ 10 (м/с2)

r - радіус

h - висота стовпа

o  =  \frac{hrqg}{2}

o =  \frac{0.025 \times 0.25 \times  {10 }^{ - 3 }  \times 13600 \times 10}{2}

o =  \frac{17}{40}  = 0.425