Яка довжина провідника який знаходиться у магнітному полі 1 Іл. Сила - струму у провідника 5 А, кут

між векторами 30 градусів. Сила яка діє на провідник 1Н?

Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Игорь.

Ответ:

0,4м

Объяснение:

Дано:

В=1Тл

І=5А

а=30°

F=1H

========

L-?

F=BILsina=>

L=F/(BIsina)=1/(1*5*0,5)=0,4м