Рамка площею 250см² обертається із частотою 10с^-1 в однорідному магнітному полі з індукцією 0,1

Тл. Амплітудне значення ЕПС індукції дорівнює 63В. Визначте кількість витків у рамці

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Никита.

Для ЭДС индукции, возникающей в контуре имеем: |\mathcal{E}_{\text{ind}}| = \dot{\Phi} = BN\dfrac{d}{dt}(S\sin\omega t) = BNS\omega\sin\omega t \Rightarrow \mathcal{E}_{\text{ind}}^{\text{max}} = BNS\omega \Leftrightarrow N = \dfrac{\mathcal{E}_{\text{ind}}^{\text{max}}}{BS\omega} = \dfrac{\mathcal{E}_{\text{ind}}^{\text{max}}}{2\pi BS\nu}\approx 401