(Дам 50 балов) яку середню швидкість має тіло якщо перші 50 метрів воно подолало за 18 с наступні

22 метра воно рухалося зі швидкістю 5 метрів за секунду (СРОЧНО!!!!!)

Ответы на вопрос

Отвечает Щукина Таня.

Ответ:

3,2 м/с

Объяснение:

s1=50 м   t1=18 c    s2=22 м    v2=5 м/с    vcp=?

===

vcp=(s1+s2)/(t1+t2)

t2=s2/v2=22/5=4.4 c

vcp=(50+22)/(18+4.4)=3.2 м/с

==============================