Срочно!! Визначте прискорення руху велосипедиста, якщо протягом 4 с він збільшив швидкість руху

від 4 до 15 м/с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мехтохутдинова Кристина.

Объяснение:

a=(v1-v2)/t=(15-4)/4=2.75 м/с²