Укажіть оптичну силу системи лінз, що складається з двох лінз, фокусна відстань яких -1,5м та 0,2м


Ответы на вопрос

Отвечает Паскевич Вика.

Ответ:

Объяснение:

D₁ = 1 / F₁ = 1 / (-1,5) ≈ - 0,67 дптр

D₂ = 1 / F₂ = 1 / 0,2 ≈ 5 дптр

D = D₁ + D₂ = -0,67 + 5 = 4,3