Знайти, на скільки стиснеться пружина жорсткістю 12кН/м, якщо її стискати з силою 24 кН.


Ответы на вопрос

Отвечает Татаренко Ваня.

Ответ:

2 м

Объяснение:

k = 12000  Н/М

F = 24000 Н

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Закон Гука F = -kx ===> x = F/k = 24000/12000 = 2 м