На скільки скоротиться пружина якщо її стискати силою 200H.Жорсткість пружини дорівнює 4кН/м.як

зминыться отримане вами значення якщо пружину стискати силою меншою в 1,5 разу?

Ответы на вопрос

Отвечает Усков Руслан.

F=kx
x= \frac{F}{k}
x= \frac{200H}{4000 \frac{H}{m} } = 0,05 м

зменшиться у 1,5 рази