Тіло пройшло ділянку довжиною 200 м за 20 с, наступну ділянку за 20 с зі швидкістю 15 м/с і останню

за 10 с зі швидкістю 40 м/с. Знайти середню швидкість руху тіла.

Ответы на вопрос

Отвечает Касьянова Саша.

Відповідь:

v(ср)=s/t

t=t1+t2+t3

t1=20с

t2=20с

t3=10с

s=s1+s2+s3

s1=200м

s2=20*15=300м

s3=10*40=400м

s=200+300+400=900м

t=20+20+10=50c

v(ср)=900/50=18м/с

Пояснення: