Знайдіть опір нагрівального елемента потужністю 1600 Вт, увімкненого в мережу з напругою 220 В. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Манучарян Саша.

Відповідь:

Пояснення:

Дано

P=1600Вт

U=220В

R-?

P=\frac{U^{2} }{R} \\R=\frac{U^{2} }{P} =\frac{220^{2} }{1600} =30.25 Om