!!!Знайдіть опір електрочайника потужністю 800 Вт, увімкненого в мережу з напругою 220 В. Формат

запису відповіді: ціле число.

Ответы на вопрос

Отвечает Зиннатов Ильмир.

Ответ:

R=60,5 (61) Ом

Р=U²/R>R=U²/P=220²/800=60,5 (61) Ом